APIE MUS

 
Sveiki ,
Džiaugiamės, kad domitės žvejyba ar žūklės reikmenimis, daugeliui tai didelė aistra ir gyvenimo būdas. Stengsimės rūpintis Jumis, Jūsų užsakymais bei dalinti draugiškus patarimus telefonu, el. paštu ir parduotuvėje esančioje, adresu Verkių g. 44, Vilniuje.

Kodėl mes čia esame?
Pagrindinė priežastis – mes tiesiog dieviname žvejybą. Labai. Juk žūklėje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįskaičiuotas. Kiekvieną laisvą akimirką, stengiamės nuvažiuoti prie vandens telkinio ir išbandyti įvairius, leidžiamus žūklės būdus. Taip pat mus konsultuoja, profesionalūs žūklės meistrai. Štai iš kur mes tiek daug žinome apie žvejybos reikmenis, jų panaudojimo būdus ir pačią žūklę. Bet žinios, kai jomis nesidalini – nelabai ko vertos, tad stengiamės kuo daugiau patarti ir padėti, jog Tavo žvejyba būtų vienas malonumas.

Kaip mes dirbame?
Turime vienintelę taisyklę – rūpinamės savo klientais ir visais žūklės mėgėjais. Kai tai darai nuoširdžiai, visi kiti dalykai, atrodo, jog „važiuoja“ patys. Pabandyk kartelį pasirūpinti kitu taip kaip savimi – rezultatas Jus nustebins!
Greičiausiai todėl žmonės mėgsta su mumis bendrauti ir užsukti į mūsų parduotuvę. Galbūt todėl Jie vertina mūsų aptarnavimą. Ir dažniausiai nutinka taip, jog jie vis pas mus sugrįžta į parduotuvę, pasikonsultuoti, pasigirti savo laimikiu ar vėl įsigyti žūklės reikmenų būsimai žvejybai.

Kas mums pavyko?
Viskas prasidėjo prieš kurį laiką nuo dviejų žmonių netikėto susitikimo žvejyboje. Ir nusprendėme atidaryti firminę Tubertini žūklės reikmenų parduotuvę. Turėdami daug jaunatviško užsidegimo ir veržlumo, bei atsižvelgdami į klientų poreikius, pradėjome keistis ir augti. Taip atsirado „www.zuklesfanai.lt“ elektroninė žūklės reikmenų parduotuvė, kurią valdo UAB „Myko“. Mes bendradarbiaujam su patikimiausiais Lietuvos žūklės reikmenų importuotojais bei patys atstovaujame prekinius ženklus – Tubertini, Marcel Van Den Eynde, Seika, Stonfo, Nissa Feeders, Garbolino, Sakura. Su Tavo pagalba išplėtėme asortimentą iki daugiau nei 5000 įvairiausių įrankių, priedų bei aksesuarų. Puiku, taip? Taip! Ir mums to niekaip nebūtų pavykę pasiekti be tikrų žūklės mėgėjų, tokių kaip Tu. Ačiū!
 
Tai kada vėl užsuksite pas mus?