Jaukas Marcel Van Den Eynde G5 Padidinti

Jaukas Marcel Van Den Eynde G5

9,40 €

Alanas Scotthorne‘as be jokių abejonių yra pats sėkmingiausias plūdinės žvejybos atstovas visoje planetoje. Jis yra laimėjęs įspūdingą varžybų kiekį, o šias pergales jis pasiekė nenaudodamas jokių modernių metodų. Tiesiog unikalu! Per labai trumpą periodą, jis sugebėjo laimėti 5 Pasaulio čempionatus asmeninėje įskaitoje, galiausiai 2010-aisiais prie jo laimėjimų atsirado ir Europos čempionato laimėjimas asmeninėje įskaitoje.
Jau daug metų, Alanas buvo ištikimas Van den Eynde gaminiams. Mes panaudojome jo išskirtines žinias ir idėjas, kurdami naują jauką, pažymėtą jo vardu, to rezultate pagaminome – G5.
G5 yra universalus jaukas, kurį galima panaudoti įvairiuose vandens telkiniuose, žvejojant tokias žuvis, kaip karšiai, kuojos, karosai ir karpiai. Dažniausiai užtenka tik gryno šio mišinio. Žvejojant itin giliuose ir srauniuose vandens telkiniuose, priklausomai nuo tikslių žvejybos sąlygų, patartina įmaišyti “DAMP LEAM” ir/ar “RECORD SILVER” “RECORD GOLD”. G5 jaukas gaminamas dviejų versijų:
sviesiai ruda.png36220 G5 2KG
36224 G5 BLACK 2KG
zvejybos reikmenys
  • Verkių g. 46
  • +37068628800
  • info@myko.lt